Powrót

Wizualizacja, a rzeczywistość !

15 lutego 2019

W dzisiejszych czasach kupując mieszkanie kupujemy je na podstawie wizualizacji, którą prezentuje nam Deweloper. I to właśnie jest główny czynnik przy wyborze swoich czterech kątów, Musi ona być na tyle przekonująca i ciekawa, żeby zainteresowała klientów. Cena i lokalizacja inwestycji schodzą wtedy na dalszy plan.

Działający w Rzeszowie Deweloper Szerbud jest odpowiedzialny za inwestycję „Osiedle Krakowska”. Pokazał nam piękną wizualizację z grafitowym dachem, który pokrywa blacha na rąbek. Dodatkowo ściany ozdobione są piaskowcem. Budynki są w kolorze ciepłego beżu. Trzeba przyznać, że naprawdę przykuwa uwagę.

Jak widać rzeczywistość nie odbiega od wizualizacji. Poza jedną drobną zmianą, która miło się wyróżnia. Są to drzwi zewnętrzne, które pierwotnie miały być z małą szybą lecz w efekcie końcowym są całe przeszklone. Spowodowało to, że klatka schodowa została lepiej doświetlona i tym samym jest to oszczędność energii elektrycznej w ciągu dnia. Jesteśmy miło zaskoczeni efektem końcowym „Osiedla Krakowska”.

Pamiętajcie więc, żeby przed zakupem nowego mieszkania lub domu najpierw sprawdzić wcześniejszą inwestycję danego Dewelopera i porównać ją czy jest faktycznie zgodna z wizualizacją.