Powrót

Dlaczego warto skorzystać z usług biura nieruchomości?

6 sierpnia 2018
  • realtor deliver with house keys
  • jak-zostac-agentem-nieruchomosci
  • AR-307279983.jpg&MaxW=1000&imageversion=MainTopic1

Sprzedaż, kupno, wynajem.
Mieszkanie, dom, działka.
Kilkanaście albo kilkaset tysięcy złotych.

 

Wysoka stawka – zakup albo sprzedaż nieruchomości jest dla większości z nas jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Stres, brak rozeznania w temacie, poczucie podejmowania złej decyzji – takie emocje towarzyszą osobom, które na własną rękę próbują dokonywać transakcji na rynku nieruchomości. Ale przy inwestowaniu dziesiątek, a raczej nawet setek tysięcy złotych, czyli najczęściej oszczędności życia lub środków pozyskanych dzięki wieloletniemu kredytowi, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy osoby, która zawodowo zajmuje się tematem.

 

Nie taki agent zły, jak go malują! 😉

Praca agenta nieruchomości polega na pośredniczeniu przy wynajmie, najmie, sprzedaży, a także kupnie nieruchomości. Wymaga szybkich umiejętności kojarzenia. Polega na rozpoznaniu potrzeb potencjalnych klientów oraz dopasowaniu do nich najkorzystniejszej oferty.

Oferty, którymi zajmuje się biuro nieruchomości są pewne i sprawdzone. Pośrednik weryfikuje tożsamość drugiej strony transakcji, a także stan prawny nieruchomości. Zadaniem agenta nieruchomości jest orientowanie się w specyfice lokalnego rynku domów i mieszkań. Również pośrednik powinien znać mocne i słabe strony lokalizacji nie tylko w mieście, ale i w każdej jego dzielnicy, by wynegocjować jak najlepsze warunki dla osoby, którą reprezentuje.

Jak się okazuje biura nieruchomości w swojej ofercie mają ogłoszenia na kilku lub kilkunastu portalach internetowych, oprócz tego korzystają z niestandardowych form reklamy. Do tego typu reklam można zaliczyć bandery oraz prezentowanie ofert w różnych miejscach w Internecie.

 

Powody, dla których warto skorzystać z usług biura nieruchomości 🙂

 

 

Masz pytania dotyczące rynku nieruchomości?
Skontaktuj się ze mną, a chętnie na nie odpowiem.

Katarzyna Hołota
Specjalista ds. nieruchomości
690-069-530